Bustour Lanzarote naar Fuerteventura

Vanaf:  44,00

Talen: EN
Tourstart: 09:00 h
Duur: 10 uur
Startpunt: Diverse
Hoteltransfer: Ja, vanuit alle vakantieoorden

De evenementdagen zijn groen gemarkeerd in de kalender

Doe een aanbetaling van 30% per artikel

Beschrijving

Bus tour van Lanzarote naar Fuerteventura

Waarom bezoekt u Fuerteventura niet tijdens een dagtocht terwijl u op vakantie bent op Lanzarote? Een bezoek is absoluut de moeite waard! De twee prachtige eilanden kunnen niet meer van elkaar verschillen. Met de veerboot bereikt u het nabijgelegen eiland in slechts 30 minuten. Vanuit Corralejo in het noorden leidt je reis je naar enkele van de meest opvallende plekken. Rij door fascinerende vulkanische landschappen en langs rustieke kanarische dorpjes. Stop bij Morro Velosa dat wordt beschouwd als het mooiste uitkijkpunt van het eiland en geniet van het adembenemende uitzicht. Zie Betancuria, een plaats met de hoogste historische waarde en oude hoofdstad. Ook de huidige hoofdstad Puerto del Rosario staat op je bezienswaardighedenlijstje. En je ontmoet de vriendelijke eekhoorns die bekend staan om hun gezelligheid. Ook de indrukwekkende zandduinen van Corralejo zijn zeker een aanrader.

De Betalingsproces

Per Volwassene: € 59,00
Per Kind 2 tot 11 jaar: € 29,00

  • Bij het boeken betaal je ALLEEN een aanbetaling en het saldo op de dag van de excursie aan de gids.
  • Je kunt tot 24 uur voor aanvang van de tour annuleren, met volledige restitutie van de aanbetaling.
De Transferservice
  • Gratis heen- en terugrit uit:
    Arrecife, Costa Teguise, Playa Blanca, Puerto Calero, Puerto del Carmen
  • Er is geen transferservice voor andere locaties.
  • Uw ophaaltijd wordt aangegeven op de reserveringsbevestiging.
  • U ontvangt uw reserveringsbevestiging binnen max. 24 uur.
  • Reserveringen voor de volgende dag worden eerder bevestigd.

Eigen vervoer (geen transfer):

  • Het adres en een wegbeschrijving vindt u op de reserveringsbevestiging.
De Service

Inclusief

  • Hoteltransfer zuiden
  • Fare for the ferry
  • Belastingen en verzekeringen

Niet Inclusief

  • Lunch
  • Drankjes

Complimentair

  • Lunch (ca. € 8,00)
  • De huuraanbiedingen moeten vooraf worden besteld bij de gids.
  • Natuurlijk is er GEEN aankoopverplichting.

Parameter

  • Maximaal aantal deelnemers: 45 personen
  • Voertuig: Bus met airco
  • De opgegeven schema en routes kunnen variëren als gevolg van weersomstandigheden of andere omstandigheden.
Alsjeblieft let op!

Voorwaarden

  • Alle deelnemers moeten op de dag van de excursie hun identiteitskaart of paspoort hebben en deze aan de veermaatschappij tonen.

Recommandatie

  • Reistabletten (tegen misselijkheid): De reis gaat deels over kronkelige wegen.
  • Reserveer altijd van tevoren, vooral tijdens schoolvakanties, want dan is de vraag bijzonder groot.

Niet vergeten

  • Identiteitskaart of paspoortli>
  • Water & snacks
  • Gesloten en comfortabele schoenen
  • Comfortabele en sportieve kledij
  • Tabletten
  • Jassen van oktober tot april
  • Hoofddeksels & zonnebril
  • Zonnecrème met hoge factor

1 beoordeling voor Bustour Lanzarote naar Fuerteventura

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Bustour Lanzarote naar Fuerteventura” te beoordelen

Verdere belangrijke informatie:

CANCO Travel Services

Prijsgarantie: Geen verborgen kosten

Gratis annuleren: Tot 24 uur voor de excursiedatum met volledige restitutie van de betaalde aanbetaling.

Gratis omboeken: tot 24 uur voor de excursiedatum

Beveiliging: Alleen officiële operators

Geen risico: Bij annulering door de exploitant (bijv. vanwege slecht weer) ontvangt u een nieuwe excursiedatum of een onmiddellijke terugbetaling van de aanbetaling

how it works

Het RESERVERINGSPROCES

  1. Reserveren
  2. Betaal de aanbetaling
  3. Onmiddellijke levering van de ontvangstbevestiging per e-mail
  4. Levering van de reserveringsbevestiging per e-mail binnen max. 24 uur, inclusief ophaalplaats en -tijd
  5. Presenteer de reserveringsbevestiging aan de exploitant op de excursiedag
  6. Betaal het saldo aan de gids op de dag van de excursie
  7. Geniet van de excursie

Heb je nog vragen?

Lees onze veelgestelde vragen , neem contact met ons op via ons contactformulier hier , via e-mail op info@cancolanzarote.com of via WhatsApp +34 633 533 444.
Onze Kantooruren: 08:00 uur – 20:00 uur